Negar Hak, basın endüstrisine yeni bir pencere.
  • EN
  • FA

Adres:

Şirket: Endüstriyel st. / SeromDaro Yolu / Tebriz / İran
Tahran Ofisi: birim 22 / Armita Binası / Ayetullah Kashani Bulvarı / Tahran / İran

Telefon:

+984136309214
+982140440293

Negar Hak, hazırlığın zirvesinde
Negar Hak, hazırlığın zirvesinde
Baskı öncesi taleplerinizi sağlamak
Baskı öncesi taleplerinizi sağlamak
Güvenilir bir arkadaş
Güvenilir bir arkadaş
Taleplerinizi yerine getirmek bizim önceliğimizdir
Taleplerinizi yerine getirmek bizim önceliğimizdir

Ham silindir

Ham silindirler, tornalama ve dengeleme, silindirlerin şaftla (veya mil ile) birleştirilmesi, kanal açma, döndürme ve taşlama gibi farklı adımlarda hazırlanan farklı boyutlarda içi boş ve dikişsiz çeliklerdir.

Kazınmış silindir

Ham veya çelik silindirler, çeşitli kaplama işlemleri sırasında bakır kaplanır, polisaj ve bitim işlemlerinden geçtikten sonra istenen baskı görüntüleri silindirlerin yüzeyine işlenir. Kazıma işleminden sonr silindirler metal sertleştirilir ve krom kaplanır. Artık oyulmuş silindir çeşitli alt tabakalara basılmaya hazırdır.

Jelatinli plakalar

Jelatinli plakalar, UV ışınlarına (Kısa ve belirlenmiş dalga boyu) maruz kaldıklarında polimerlere dönüşen fotopolimer malzemelerdir. Açığa çıkarıldıktan sonra, sonraki işlemlerden (yıkama, kurutma ve bitirme ışıkları) geçtikten sonra, sadece plaka üzerindeki yazdırılabilir ve kabartma parçalar kalacaktır.
Neden biz?

Tıpkı insan vücudunun dengede durmasına ve çalışmasına yardımcı olan bir biyolojik saat gibi, teknoloji alanında, tüm farklı bilim ve teknolojileri birbirine bağlayan ve herkes arasında denge kuran bu biyolojik saat gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıllarda ve diğer endüstriyel konularla koordineli olarak, baskı endüstrisinde büyük değişiklikler oldu ve bu yıllarda dünyada birçok yeni ve gelişmiş ekipman ve makine icat edildi. İran da bu ekipman ve teknolojilerden faydalanan ülkelerden biri.

Öte yandan, son on yıllarda, Rotogravür ve Fleksografi endüstrilerinin ilerlemelerini baskı öncesi endüstrisindeki şaşırtıcı gelişmelere borçlu oldukları görülüyor. Dolayısıyla, doğrudan matbaalarla ilişkilendirilebilen ve tam ölçekli yeteneklerini geliştirebilen ve ayrıca müşterilerinin ihtiyaçlarına son derece önemli bir şekilde yanıt verebilen bir şirket var.

Neredeyse otuz yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve gelişmiş makine ve teknolojileri kullanan “Negar Hak” şirketi, İran baskı öncesi endüstrisinin zirvesinde hala parlıyor.

ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
ISO 9001:2000
ISO 9001:2000
لیتوگراف نمونه کشور
Ülkenin örnek taşbaskı
گواهی تحقیق و توسعه
Araştırma ve geliştirme sertifikası