Negar Hak, basın endüstrisine yeni bir pencere.
  • EN
  • FA

Adres:

Şirket: Endüstriyel st. / SeromDaro Yolu / Tebriz / İran
Tahran Ofisi: birim 22 / Armita Binası / Ayetullah Kashani Bulvarı / Tahran / İran

Telefon:

+984136309214
+982140440293

Şirketin Profili

1992 yılında Tebriz’de Negar adlı bir baskı öncesi atölye çalışması yürütmek, bugün sahip olduğumuz şirkete (Negar Hak) giden yolun başlangıcıydı. Daha parlak bir geleceğe sevgi ve umut hazinesiyle, bu küçük atölye hızla genişlemeye başladı ve gelişmiş imkanlarla (Image Setter) donatılarak, 1998 yılında İran’ın en donanımlı litografi merkezi haline geldi. Uluslararası işlere katılmak ve baskı öncesi endüstrisinde dünyanın en ileri teknolojilerine aşina olmak, ülkedeki ilk plaka işleme merkezini kurmak için yeni kararlar almak için yeni bir fırsattı ve ardından ilk “ofset plaka diziciyi kurup işletmek” ”Ve 2004 yılında İran’daki ilk“ fleksografi klişe yerleştiricisi ”. Ülkenin en iyi litografi ödülünü ve uluslararası kalite yönetim sertifikasını almak 2007’de elde edilen diğer başarılardır.

Daha Büyük Adım; Bir sonraki büyük adım ise “Negra Hak” firmasının kurulması ve 6000 m2 alanda en gelişmiş tesislerle “rotogravür baskı” ünitesini işletmek oldu. Bu 2006 yılında bir dönüm noktası oldu ve şimdi bu şirketin tamamlanma ve geliştirme sürecinden bu yana neredeyse 10 yıl geçti.
2019 yılında şirketin yenilenmesi ve geliştirilmesi kapsamında iki adet “görüntü yerleştirici” makine kurulmuş ve çalıştırılmıştır. Bununla birlikte yeni bir plaka üretim hattı da plaka yapım sürecine katıldı. Bu büyük adım, şirketin hayatında yeni bir bölümdü ve hala parlamanın ve ülkenin en iyi ve bir numaralı baskı öncesi şirketi olmanın sebebiydi.

Genel müdürün prologu

Daha iyi ve daha parlak bir gelecek inşa etmek, sıkı çalışma ve değişim gerektirir. Amaçlanan ve hedeflenen bir değişiklik. Bu tür özellikler için bilime ve bilgiye güvenmeliyiz. Negar Hak şirketine liderlik etmek için 2 önemli faktöre her zaman en çok dikkat edildi: 1. Küreselleşmek için yeni teknolojilerin yolunu izlemek, yeni bilgiler edinmek, dünya çapındaki firmalarla ilişki kurmak,
uluslararası işlere katılmak, dünyadaki bilim ve araştırma merkezleriyle iletişim kurmak ve deneyimlerinden yararlanmak son derece önemlidir ve gerekli. 2. Müşterilerimizin talepleri ve siparişleri işimizdeki en önemli ve önceliklidir. Bu nedenle müşterilerimizle en yakın bağlantıyı kurmak ve onları memnun etmek bizim için son derece önemlidir.

Genel müdür

Negar Hak şirketinin beş yıllık stratejisi ve misyonu, İran İslam Cumhuriyeti’nin 2024’teki perspektif belgesine göre yazılmıştır.

İran’da silindir ve levha yapımında birincilik elde edildi.
2024 yılına kadar dünyada silindir ve levha yapımının kabul edilebilir yeri.

Allah’ın yardımıyla, verimli, uzman ve sorumlu kadromuza güvenerek, müşterilerimizin memnuniyetini ve ilgisini çekmeyi, etik temelleri ve manevi değerleri gözeterek, ülkemizin iç üretimler üretmesine yardımcı olmayı görevimiz olarak görüyoruz. Şirketin tüm faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmek, iç pazarı genişletmek ve uluslararası pazarların bir kısmını elde etmek.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Negar Hak, silindir yapımı ve fotopolimer levha yapımı alanında ülkenin aktivistlerinden biri olarak ve kadrosunun kapasitesine güvenme stratejisi ile aşağıdaki hedefleri göz önünde bulundurmaktadır:

Konsept yönetimi (yapma, tanıtma ve genişletme)

Tarafından:

Çalışan insan gücünün teknik bilgi ve yeteneklerini teşvik etmek
Süreçlere ağırlık vermek ve onları sürekli iyileştirmek. Makinelerin verimliliğini artırmak için risk yönetimine öncelik vermek.
Konseptin uygulanması (yap, tanıt ve genişlet)

Tarafından:

İnovasyona ve bilgiye odaklanmak, teknik bilgi ve teknolojiyi teşvik etmek ve yeni teknolojilerden yararlanmak.
Personel arasında motivasyonu artırmak ve ekip çalışması ve sorumlu bir temel sağlamak.
Ülkedeki üretimde otarşi anlamında teknolojiyi yerelleştirmeye çalışın.
Yeni pazarları genişletmek ve üretilen ürünleri ihraç etmek.
Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerde kalite üzerinde istikrarlı bir kontrol ve sürekli iyileştirme.
Şirketin faaliyetlerinin çevresel etkilerini azaltmak için yeni teknolojileri belirlemeye çalışın.
Şirketin tedarikçileri, işverenleri ve diğer yararlanıcıları ile teknik ve ticari iletişimde genişleme.
Kuruluşun bilgisini oluşturmak ve genişletmek.

ISO 9001:2015 standardına dayalı kalite yönetim sistemini tam bir inançla ve güçlü bir kararlılıkla uygulama yükümlülüğümü sunuyorum ve meslektaşlarımdan yardımlarını bekliyorum ve onların yardımıyla yukarıda belirtilen hedeflere ulaşmaya ve sistemi iyileştirmeye çalışıyorum. Bu politika, sürekli iyileştirilmesi ve uygulanması için hedeflerin yıllık olarak belirlenmesi ve gözden geçirilmesi için bir çerçevedir.